Praktyczne

Witamy Uczestników Żywieckiego Suwakowania ON – LINE!!!
Poniżej podajemy niezbędne informacje związane z tegorocznym festiwalem. Prosimy o dokładne
zapoznanie się z treścią tej wiadomości.

W tym roku festiwal musiał przyjąć formę – online z powodu COVID 19. Forma tegorocznego festiwalu przybierze nieco inny kształt. Skupimy się na lekcjach indywidualnych, które w tym roku będą dłuższe nie zwykle. Będą one odbywały się przez komunikatory internetowe oraz będą dostępne dla wszystkich, również w formie biernej. ( Jeżeli będziesz miał/a zajęcia to inni uczestnicy w tym samym czasie będą mogli słuchać jak wspólnie pracujesz z pedagogiem). Liczba zajęć nie jest jeszcze znana z tego względu, że nie wiemy ilu będziemy mieli w tym roku uczestników.

Przez cztery dni SUWAKOWANIA będą dostępne na naszej stronie internetowej wykłady prowadzone przez zaproszonych gości. Nie zabraknie również koncertów online zarówno solowych jak i kameralnych.

Będzie również skomponowana fanfara specjalnie dla wszystkich uczestników, którą przygotujecie sobie w swoich domach, nagracie na telefonach i prześlecie nam abyśmy mogli jak co roku zagrać razem, choć tym razem – online na wspólnym wielkim ekranie.

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI!!!

Do zobaczenia!
Maciej Pietraszko, Tomasz Hajda